jake engel.

dün ne kadar kötüyse bugün o kadar iyiydi. sabah eşim benden, ben ondan özür diledim. ona 1 ay sabretme sözü verdim, eğer nisan sonunda eeg’lerim temiz çıkarsa yani bu ay içeresinde hiç kriz geçirmezsem sonraki ay her gün 1 kutu kolaya izin vereceğini söyledi.

ne diyeyim, hiç yoktan iyidir…

sonra buz hokeyi maçına gittik, çok güzeldi. köpeklerle birlikte izledim. herkes tribünlere köpekleri ile gelmişti. geçmişte köpeklerin buz hokeyi maçlarına girebilmesi için mücadele eden jake engel isimli bir vatandaşın ölmesi nedeniyle buz hokeyi federasyonu, her yıl bu özel günü düzenlemeye karar vermiş. köpekleri ile gelenlere ücretsiz bilet imkanı da sunmuş üstelik. çok komik ve güzel bir oyundu. yüzlerce köpekle havlama sesleri eşliğinde maçı izledik. bir kaç tanesini yakalayıp mıncıkladım. özellikle bir corgi çok tatlıydı.

ve bu sırada gelen seçim haberleri…

gerçekten çok mutlu edici. dürüst olmak gerekirse bugün yataktan çıkmaya zorlandım, zaten eşimle kavga ettim, üzerine de dün gece berbat bir rüya gördüm ve gidip gördüğüm kişiye saçmaladım, bir de seçim sonucunu kaldıramayacaktım artık. bazen kendi kendimi 911’e ihbar edesim geliyor, gelin alın beni diye. bu sabah yine öyleydim, yatağımdan tavanı izlerken elimde telefon 911’i arasam mı diye düşünüyordum. ama sonra uyuyorum, uyanıyorum ve devam edebiliyorum. yine de şu kandil mesajı gönderen sevgili gibi her boş bulunduğum anda mesajlar göndermekten vazgeçmeliyim sanırım.

yarın büyük, zor bir başlangıç olacak. zor ama hayatımda hiç kolay birgünüm olmadı ki benim zaten.

hakkını vereceğim.

sevgiler

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.