happy st. pats.

bu hafta sonu için kendime söz vermiştim tek bir maç bile izlemeyeceğime dair, özellikle aziz patrik gününü kesinlikle ekran karşısında maç izleyerek geçirmeyeceğim demiştim ama bir şekilde gene sözümü yedim. bilmiyorum bazen çok iyi bir hayatım varmış da ben onu galatasaray ile mahvediyormuşum gibi geliyor. zor da olsa geri döndük ve yeniden umutlarımız yeşerdi. olmamasına razıydım aslında, böyle olur gibi olup da olmazsa çok daha kötü oluyor, bundan sonra olmazsa çok daha büyük yıkılırız.

sanırım bugün itibarı ile amerika’ya yerleştiğimden beri ikinci en büyük kazığı yedim. son satın aldığım sweatshirt gelmedi ve gönderen kişi postada kaybolduğunu ya da benim yalan söylediğimi belirterek parasını paypal’imden aldı. bu internetten yediğim yüzüncü kazık. hani bir iki kere yesem hayat tecrübesi yapsam gene olumlu ama yok yani ben sadece seri bir şekilde yemeye devam ediyorum. zaten aşırı pahalıydı böyle iki tane fiyatına bir tane gibiydi. offf. ya postada kayboldu ya da gönderici hiç yollamadı.

şu an tek dua edebildiğim şey eğer göndermeyip beni kazıkladıysa umarım bu paraya gerçekten ihtiyacı vardır, aç kalmıştır veya çocuğunun ilaç parası felandır.

ahhh… kendimi böyle avutmaya çalışıyorum, aslında ekran karşısında sinirden kuduruyorum şu an. gidip birkaç yeşil bira alasım ve aziz patrik gününün hakkını sonuna kadar veresim var, ancak o zaman sakinleşirim gibi geliyor. tabi eşim yarın döndüğünde alkol aldığımı anlarsa çok fena “yeminle bozuşuruz” o yüzden içimi bloğa döküp rahatlamaya çalışıyorum. ayrıca tek başına epilepsi nöbeti geçirirsem kıçı kırık bir sweatshirt yüzünden ölmek de çok mantıklı gelmiyor. yani bir şey için öleceksem bu kesinlikle bu sweatshirt olamaz. başka bir üzülecek neden daha bulursam bir iki saat içinde gider gene alırım ama tek neden bu olamaz.

bu akşam ilaçlarımı erken alıp yatıcam. yarından itibaren yaz saati uygulamasına geçiricem kendimi. yani öyle umuyorum, öyle hayal ediyorum…

tüm paddy’lerin aziz patrik günü kutlu olsun. bu gece dolores o’riordan’ı en güzel şarkıları ile anmayı unutmayın.

sevgiler,

çocuk kalpli.

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.