peaceful.

sonunda rahata erdim, saatlerce hiçbir şeyi düşünmeden uyuyorum. uzaklaşmış ve ulaşılmaz hissediyorum. sadece kendime giden kapı açıldı yine. şu an sadece ben ve oyuncaklarım var…

dün eşim söz verdiği halde işten gelince bana aldığı kızağı göstermek için beni uyandırdı. kar ilk yağmaya başladığında kendime plastik bir kızak almıştım, o bile beni çok mutlu edebilmişti kayarken. eşimin çok sevdiğim bir özelliği vardır, mevcut durumu eleştirmeksizin her zaman çok daha iyi planlar yapar. dün bana inanılmaz güzel tahta bir kızak getirdi. tam hayallerimdeki gibi. o kadar mutlu oldum ki hemen üzerimi değiştirip kaymaya gittim, kaydığım yokuşu yorgunluktan çıkamayacak hale gelinceye kadar kaydım. o kadar sevdim ki kızağı, eve geldiğimde nerdeyse odama çıkaracak onunla uyuyacaktım. evrende hiçbir oyuncağı bu kadar daha çok sevdiğimi hatırlamıyorum.

ev alırken 3 şey hayal etmiştim, noel tabakları, kızak ve bisiklet. kızağa kocaman bir tik. sıradaki şey muhtemelen bisiklet olacak. son kazıklanmamdan sonra biraz hevesim kırıldı ama artık ayağımdaki sakatlık yüzünden koşamayacağıma göre bisiklet hayatımın zorunlu bir parçası olacak. bir an önce bakmaya başlamalıyım. gelecek noel’e de tabakları yetiştiririm artık. bir de bahçemi oyuncaklarla süslemek istiyorum, sanırım ikisi için frankenmuth’daki dünyanın en büyük noel mağazasına giderim.

çok güzel hissediyorum bugün. lego movie’deki emmet’in kafasında gibiyim, şu an bir şey için üzülmem gerekse, ya yapamıyorum çünkü seni gördüğüm için çok mutluyum diyecek bir ruh halindeyim. uyumak beni nasıl güzel bir insan yapıyor, anlatamam. böyle olduğumda çevremdekileri de mutlu edebiliyorum. insanın bu hayattaki şansı arkadaşlarıdır bana göre, ailesi zaten olması gereken bir şeydir ama arkadaş şanstır. kararımı verdim. rebecca’yı dini liderim olarak göremem, tüm iyi niyetine rağmen benim için çok yetersiz kalır. onun arkadaşı olacağım. umarım o da benim olur ve beraber çok eğleniriz.

rüyalarda geleceğe gitmenin ve oradan anlamlar çıkarmanın anlamsız olduğunu geleceği hiçbir zaman bilemeyeceğimizi yazmıştım. hala böyle düşünüyorum. lakin gördüğümüz bazı şeyler de çok hoşumuza gidiyor ve bunun peşinden de gidebiliyoruz. rüyamda iki tane çok sevdiğim şey gördüm. birincisi bir çocuk masalı yazmıştım. birisine onun içindeki resimleri çizdiyordum. ikincisi bu kitapları imzalayan çok güzel bir el yazım vardı. gelecekte bir çocuk kitabı yazarıydım ve yazdıklarımı cümle cümle gördüm. nerdeyse tüm hikaye şu an aklımda.

kitap yazmam demiştim lakin gelecekte yazdığım şeyler küçük çocuk kitaplarıydı. yani öyle dünyaca ünlü bir yazar felan olmadım ama çok güzel hissettiriyordu. ben bu rüyayı çok sevdim. peşinden gideceğim.

gerçek hayatta ellerim çok titriyor bu yüzden asla güzel bir el yazım olmadı ama ben de bunun üzerine hiç düşmedim, uğraşmadım. insan yaşı ilerledikçe kendini daha çok sorguluyor, değiştirmek istiyor. sanırım sevdiklerim daha güzel bir el yazısını hakediyorlar. bunu da ölmeden başarmalıyım.

rüyalarım hayatıma yeni motivasyonlar kattı yine…

mutlu hissediyorum.

sevgiler

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.