short.

michigan’ın şu an hemen hemen her yerinde soğuk ve karlı hava koşulları yüzünden güç kesilmeleri yaşanıyor. hatta birkaç güne tüm göller donduğundan suya erişmemiz de zorlaşacak. biz güç kaynağımız patlar patlamaz gecenin 4’ünde aradığımız için ilk bizimki tamir edildi ve evimize geri döndük. gerçekten mükemmel oldu çünkü ısınırız diye gittiğimiz evde de güç gitmişti. soğuktan donduğumuz 2 günden sonra eve gelip sıcacık evde sıcacık duş almak öyle iyi geldi ki anlatamam. birkaç gündür de çok az uyumuştum bir de hastalıktan kırılıyordum, bu duşun ardından yatağa girdiğim gibi 10 saat ayrılmışım bu diyarlardan. uyuyan insan bu dünyadan elini ayağını çekmiştir derler ya, o kadar çekmiştim elimi ayağımı sanırım. tek rüya görmedim. o kadar yorulmuş bedenim. sadece dinlenmeye ihtiyacım varmış.

iyi geldi. birkaç sıra dışı günden sonra rayıma oturmuş hissediyorum, rahatladım gerçekten. bu sabah kalktığımda çilek yedim, kahvaltıda çilek yemek istiyorsam gerçekten çok iyiyimdir. ben kalp uykumu almak kısaca.

twitter’ıma yazmıştım, buraya da yazayım. bir süredir astral seyahat, lucid dream ve rüyalarla ilgili youtube kanalı kurmak istiyordum ama youtube’a dair diğer hayalim 0-7 yaş grubu için çocuk masalları seslendirdiğim bir kanal kurmak olunca bu tercihimi çocuklardan yana kullanmak istedim. yukarıda bahsettiğim konuyu bu yüzden buradan paylaşacağım.

herkesin merak ettiği bir alan ve bu alanda türkçe çok kaynak yok. iyi bir kaynak olmak istiyorum. şu an soruları topluyorum, bu soruları daha önce aldığım sorularla birleştirip sıkça sorulan sorular tarzı bir yazı ile bloğumda insanlara yardımcı olmak istiyorum. bu konuda sorularınız varsa puercorde23@gmail.com adresine gönderebilirsiniz, isim yayınlamadan her soruyu yanıtlayacağım lakin dediğim gibi soruları mümkün olduğunca birleştireceğim yoksa bu işin içinden çıkamam.

sevgiler.

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.