not today.

sabaha kadar kabus gördüm, gerçek hayattaki tüm huzursuzluğum rüyalarıma yansıdı. öyle zor bir gece geçirdim ki anlatamam. sabah kalktığımda da halsizlik ve sinüzit ağrıları ile yatakta yuvarlandım 1-2 saat. sonra kendimi zorladım. yeniden başlamak istiyordum, öğlen kilisede olmam gerekiyordu o saate kadar uyumak yerine direndim oturdum lego oynadım. kiliseye gidince, rebecca çok kötü görünüyorsun sen hastasın böyle olmaz eve git dedi. hasta olmamdan çok yüzümün asık olması sorun aslında, insani yardım alanında gülmemezlik yapma şansınız yok, bu işin kendine göre kuralları var en önemlisi de güleryüzlü olmak.

nyquil’i kafaya diktim, ekran karşısında bayılmayı bekliyorum. böyle uyuya kalmayı da seviyorum ama bazı geceler gece bir uyanıyorum macbook’um popomun altında bazen de battaniye gibi üzerimde. birgün kesin kırıcam bilgisayarı ya da elektriğe kapılıp uyanacam.

ilk tepkimin tersine olanlar karşısında üzgün veya isyankar değilim, neden böyle bir şey yaptım, nasıl aylardır düşünmüyorken birden kalbime düştü, neden o şekilde rüyamda gördüm neydi ona yazdıran şey bilmiyorum ama umarım iyi bir şeye yol açmışımdır. sadece bunu temenni edebiliyorum.

ve ben onun iyiliğini istiyorum ve belli ki ona iyi gelmiyorum, bir daha böyle çıkışlar yapmayacağım. asla. bu sondu. ben onu artık üzmek istemiyorum. karşısına ikide bir çıkıp kendimi hatırlatmak istemiyorum.

artık özleyince buraları doldururum…

çok hastayım. umarım ölürüm, bugün aşırı derecede ölesim var.

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.