baby it is cold outside.

ay gene olmadı.

dün forvet transferinden sonra öyle bir mutluluk çöktü ki, aldım çikolatalarımı kolamı oyun odasına indim, battaniye de aldım üzerime serin oluyor oyun odamız. konsolu açtım geriye yaslandım. sonrası yok. 3-4 saat sonra eşim işten geldiğinde beni öyle bulmuş, uyandıramamış, alıp odama taşırken uyandım (buna da ayrı bayılıyorum öyle güce tapan kadınlardan değilim ama eşimin beni uykuluyken kaldırıp götürmesini çok seviyorum) biraz daha uyu yemeğe kaldırırım dedi. yemeğe kalktım ama sadece ilaçlarımı alıp yattım tekrar. 5 gündür tüm kendimi tutup tüm uyuyamadıklarımı uyudum resmen. eşim bu sabah diyor ki seninki uyumak değil, bunu sadece uyku ile açıklayamayız seninki çok başka bir şey.

an itibari ile uyumadan geçen gün sayısı 1 yine. ama tüm gücümle deniyorum, elimde olmadan uyuyakaldım. bunu eşim de görüyor, ayrıca 5 gün içerisinde birkaç kez rebecca’nın yanına da gittim. bisküvili pasta da yapıp götürdüm üstelik. ona yalan söylediğimi itiraf ettim. o da ceza olarak seni her yere yazdım, önümüdeki hafta 1 gün boşun bile yok hergün kilisede family promise gönüllüsüsün dedi.

bir daha bisküvili pastayı rüyanda görürsün dedim içinden…

ahh ahhh nerede o eski confessler. katolik kilisesinde ne güzel direk affediliyorsun yahu, ceza meza yok.

çok mutluyum, nihayet forvet aldık, twitter’ımda arka bahçedeki kara atlayacağım demiştim, -30 derecede, ayaklarım çıplak atladım. 5 saniye bile durmamama rağmen frostbite tehlikesi geçirdi ayak parmak uçlarım. ısınsınlar kiliseye gideceğim, aslında saat 9’da kilisede olmam lazımdı ama ayaklarım hala battaniyenin altında önlem için. hissedilen -30 C derece şu an. parmak uçlarım hala acıyor, neden böyle bir salaklık yaptım, neyin peşindeyim ben de bilmiyorum.

neyse şu kilisedeki işleri halledeyim de eve gelip lego oynayayım.

ben mutlu olunca hep lego oynarım…

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.