letdown.

harika bir noel geçirdik. yeni ev eşyalarımız hediye şeklinde gelince sadece paketleri açmamız bile 3 saat sürdü, sonrasında deli gibi çikolata yiyip video oyunu oynadık. çok güzel mesajlar aldım, çok güzel mesajlar gönderdim. tüm gün boyunca kafamın içinde sevinç çanları çalıp durdu.

ama bugün!

bir yılın en kötü günü hangisi diye sorsalar, hiç düşünmeden noel’in ertesi günü derim. daha büyük bir hayal kırıklığı yok evrende. ne kadar mutsuzdu dün, bugün de öyle. bugün ek olarak hava karanlık ve yağmurlu da. sabah rebecca’nın yanına gittim. o da avutamadı beni. her ne kadar yeni yıl akşamı için harika planlar yapacağıma söz versem de, yeni yıl ruhu yok ben de. benim için sadece noel var. hep öyle oldu. belki tombala-bingo oynardık ama onu da satın almayı her sene yaptığım gibi son ana bıraktım, buna bir de artık türkiye’de yaşamama durumum eklenince son anda bir yerden bulup satın alma şansım da ortadan kalktı.

klasik biraz uyursam geçer belki sanıp uyursanız kesinlikle geçmez günü. ben yine de uyuyayım. sonra birkaç güne toparlarım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.