its oh so quite.

en son yazımdan beri yataktan çıkamadım. yarın noel tatilime battaniyeler eşliğinde çıkmayayım diye saat başı tylenol yutuyor sinüslerimi düzenli olarak okyanus suyu ile temizliyorum. eşimden türk olsa bekleyeceğim tepki “ne çektik puercorde be ne çektik” olurdu, kısa zaman içerisinde 3. tatilimiz ve ben gene hastayım. gerçi ötekiler hastane ile sonlandı bu onlara göre çok basit bir şey ama gene de tadımızı az da olsa kaçırıyor. kış ayları alkol almanın bende karşılığı bu soğuk algınlıkları. hiç uslanmıyorum, hiç akıllanmıyorum.

bir yandan da bu durumdan mutluyum. çünkü uyumayı seviyorum. her insanın bir sırrı vardır, benim sırrım da uykularım, rüyalarım. öğreti benimsediğim bu alanı ancak çok basitleştirerek bloğumda paylaşıyorum. bir çok insan rüyaların gerçek olmadığı söyler, ben rüyaların hayattan daha gerçek olduğuna inanıyorum.

şu an rüyalarımda kalbimi insanlara tamamen açmış durumdayım çünkü gerçekten gelecekten veya geçmişimden birilerinin oradan içeri girmesini, bu vasıta ile gerçek hayatıma yeni heyecanlar katmasını istiyorum. yaşanmış tüm mutluluk ve hüzünleri yenileri olabilsin diye geride bıraktım. ama yine de gerçek hayatımda kalbime giden yol rüyalarımdan geçiyor. o kişi veya kişiler beni ilk rüyamda bulmalı. bu konuda tavizsizim.

hani derler ya, herhangi biri hayatımı sonsuza kadar değiştirebilir diye. işte o yaştayım.

rüyamda bekliyorum.

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.